Inwestowanie w ludzi. Wpływ inicjatyw z zakresu ZZL na wyniki finansowe przedsiębiorstwa

Boudreau John, Wayne F. Cascio
Inwestowanie w ludzi. Wpływ inicjatyw z zakresu ZZL na wyniki finansowe przedsiębiorstwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W dzisiejszych czasach specjaliści HR często muszą udowadniać, że ich działania mają wpływ na efektywność firmy. Autorzy książki, opierając się na własnej metodologii, proponują skuteczne techniki pozwalające precyzyjnie określić, jakie rezultaty finansowe mają decyzje z zakresu ZZL oraz wybory samych pracowników.
Lektura Inwestowania w ludzi pozwala: wykorzystywać teorię decyzji tak, aby inwestować we właściwe obszary ZZL, przedstawiać w postaci liczbowej ukryte koszty absencji i rotacji personelu, obliczać efektywność metod selekcji oraz wartość wydajności pracy, sprawdzać, czy i w jaki sposób zaangażowanie i postawy pracowników mają wpływ na wyniki biznesowe, mierzyć wpływ programów szkoleniowych na zysk przedsiębiorstwa, obliczać efektywność zarządzania talentami. Dzięki wykorzystaniu miar i metod proponowanych przez autorów specjaliści HR będą mogli zaproponować zmiany, przekonująco uzasadnić je osobom decyzyjnym, a dzięki temu realnie poprawić jakość pracy i wyniki finansowe firmy.
Uzupełnieniem książki jest strona internetowa, na której udostępniono oprogramowanie oparte na proponowanych przez autorów rozwiązaniach. Dzięki niemu czytelnik może szybko dokonać potrzebnych mu obliczeń.
Autorzy są uznanymi w świecie ekspertami zarządzania zasobami ludzkimi. Książka powstała we współpracy ze Stowarzyszeniem Zarządzania Zasobami Ludzkimi, które jest największą na świecie organizacją skupiającą osoby pracujące w tym obszarze.
Data wydania: 2011-03-09
ISBN: 978-83-264-2079-5, 9788326420795
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Inwestowanie w ludzi. Wpływ inicjatyw z zakresu ZZL na wyniki finansowe przedsiębiorstwa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Inwestowanie w ludzi. Wpływ inicjatyw z zakresu ZZL na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl