Jadalne zioła i owoce lasów, łąk i pól - jak je rozpoznawać

Rudi Beiser
Jadalne zioła i owoce lasów, łąk i pól - jak je rozpoznawać
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Odkryj pasję zbierania dzikich ziół i owoców! Nigdy rozpoznawanie dzikich ziół i owoców nie było tak łatwe, a zbieranie tak przyjemne, dzięki podziałowi według miejsc występowania i pory zbiorów oznaczonych kodem kolorów. Lebiodka świetnie czuje się na suchych łąkach, smaczną pokrzywę można znaleźć w lesie, kwiaty maku polnego należy zbierać przed południem, czosnek niedźwiedzi łatwo pomylić z jego trującym sobowtórem – konwalią… 140 gatunków jadalnych dzikich ziół i owoców oraz ich trujących sobowtórów według typowych miejsc ich występowania (w lesie, na łące, nad wodą, na polu, na drzewach i krzewach) oraz według pory zbiorów. Nowatorska forma i maksimum treści: • opis, występowanie, zastosowanie i ostrzeżenia, • ponad 200 zdjęć i 206 rysunków, • rady, jak prawidłowo rozpoznawać i zbierać rośliny, • przepisy, jak stosować dzikie zioła i owoce.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-241-6804-0, 9788324168040
Wydawnictwo: Amber
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jadalne zioła i owoce lasów, łąk i pól - jak je rozpoznawać aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jadalne zioła i owoce lasów, łąk i pól - jak je rozpoznawać. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl