Jak ginąć to razem

Małgorzata Banaszkiewicz
Jak ginąć to razem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Eliza Falami właśnie skończyła studia dziennikarskie i musi odnaleźć się w dorosłym świecie wypełnionym trudnymi decyzjami, odpowiedzialnością i wyzwaniami. Jest to o tyle trudniejsze, że jest on pochłonięty przez niezrozumiałą dla niej modę na zwierzęce mutacje ciała. Każdy próbuje dyktować Eli, co ma robić - jej apodyktyczna babcia, małomiasteczkowy chłopak i pochłonięci Facebookowym szaleństwem mutanci. Eliza ryzykuje i uczy się na własnych błędach. Przeżywa wzloty i upadki z niezmiennym, sarkastycznym poczuciem humoru i podniesioną głową. Odkrywa w sobie siłę, by pokonać obezwładniającą depresję i rozwinąć skrzydła. Demaskuje spisek, ratując siebie i najbliższych, przed okrutnym niebezpieczeństwem. Przenieś się do jednej z alternatywnych przyszłości. Przejdź przemianę razem z Elizą. Daj się skłonić do refleksji i rozbawić ubarwiającymi rzeczywistość komentarzami. Poczuj jej gwałtowne jak burza emocje i uczucia. Spójrz na ciężką (przez wielu uznawanych za demoniczną) muzykę, oczami zakochanej w niej Lizzy. Odkryj piękno metalu dzięki tekstom, które ratują główną bohaterkę od pogrążenia się w negatywnej energii. Pokochaj ją i jej przyjaciół. Walcz z demonami i odkryj w sobie jej siłę.

 

Czy z piekła da się wydostać, nie przyjmując pomocy? Jak odnaleźć się w sztucznym świecie bezmyślnych trendów i bezpłciowej kultury, gdy jedyna rzecz, o której potrafię myśleć to moje krwawiące serce?

 

Data wydania: 2019-05-08
ISBN: 978-83-954282-0-3, 9788395428203
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Selfpublishing
Kategorie: Science-fiction, Romans
Stron: 339
dodana przez: malnutelka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jak ginąć to razem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak ginąć to razem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl