Jak kierować szefem? : o skutecznej komunikacji od dołu

Gabriele Stöger
Jak kierować szefem? : o skutecznej komunikacji od dołu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mój szef doprowadza mnie do rozpaczy!Znasz to? Wracasz do domu i musisz odreagować. Odczuwasz nieodpartą potrzebę: * najpierw pobiegać wokół bloku, * jeść mnóstwo czekolady, * upiec czteropiętrowy tort, * narąbać trzy kubiki drewna, * wychylić dwa głębsze. Znowu masz kłopoty z szefem. On: * zlecił ci beznadziejnie nudne zadanie, * doszczętnie cię skrytykował, * podjął samodzielnie decyzję, której skutki ty ponosisz, * z wyrachowaniem pominął cię podejmując ważną decyzję, * poniżył cię przed całym zespołem, * sprzedał twój pomysł jako swój. A to drań! A propos drani: oczywiście istnieją również szefowe, bardziej lub mniej idealne. Jednak dla uproszczenia będę używać tylko formy męskiej.Gdy już minie pierwszy gniew przypominasz sobie po raz n-ty, jak to było, gdy zaczynając pierwszą pracę wyobrażałeś sobie idealnego przełożonego. Szefa, który jest miły i sprawiedliwy. Człowieka, który pyta cię o zdanie zamiast wydawać rozkazy. Takiego, który wymaga, ale jednocześnie troszczy się o twój rozwój. Takiego, który wspiera cię w codziennym stresie a nie próbuje zadać cios w plecy. Takiego, który mówi otwarcie i szczerze. Krótko: fachowca, opiekuna i doradcę.Takiego szefa ma jeden pracownik na pięćdziesięciu. Natomiast ci, którzy się poddali myślą: "miałem pecha. Szef to szef. Nic się nie da zrobić." Nieprawda! Ta książka podpowie ci co i jak zrobić.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-85428-54-1, 9788385428541
Wydawnictwo: PLACET

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak kierować szefem? : o skutecznej komunikacji od dołu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak kierować szefem? : o skutecznej komunikacji od dołu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl