Jak pokonałam depresję i nerwicę

Kazimiera Sokołowska
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak pokonałam depresję i nerwicę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jeśli czujesz sie zagubiony i myślisz, że nic dobrego już Cię w życiu nie spotka, jesteś przegrany oraz lęk na zawsze zadomowił się w Twojej psychice, a jedyną ulgę mogłaby Ci przynieść śmierć, to wiesz, że doskonale Cię rozumiem. Jeszcze kilka lat temu byłam dokładnie w takiej samej sytuacji. Udowodniłam sobie i mojemu otoczeniu, że z depresją i nerwicą można wygrać i znowu cieszyć się dniem codziennym. Moje zmagania z lękiem, krok po kroku, opisałam w tej książce, ponieważ chciałam, aby każdy cierpiący miał o wiele łatwiejszą drogę ode mnie w walce z nerwicą. Jeżeli ja, zwykła przeciętna istota, potrafiłam przezwyciężyć depresję, to Ty także potrafisz, a tak książka może stać się Twoim sprzymierzeńcem i przewodnikiem.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7377-220-5, 9788373772205
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jak pokonałam depresję i nerwicę

4.10.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kazimiera Sokołowska to kobieta, której przeszłość zaważyła na znacznej części jej dorosłego życia. Wychowywana w duchu beznadziejności oraz negatywnego nastawienia do otoczenia, w dorosłym życiu traci kontakt ze społeczeństwem, które ją przerasta, odtrąca, pozbawia ochoty do życia. Książka „Jak pokonałam depresję i nerwicę” to opis powolnego wycho... {} Recenzja książki Jak pokonałam depresję i nerwicę

@finkaa@finkaa {}

Moja opinia o książce

Opinie

@finkaa
2011-10-04
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak pokonałam depresję i nerwicę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl