Jak pomagać osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych?

Mieczysław Kożuch SJ
Książka Jak pomagać osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych?
Książka Jak pomagać osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zagadanienia związane z homoseksualizmem niewiele mają wspólnego z seksem. W sesji pokazuje przede wszystkim, że zagadnieniem wiodącym we wspomnianej tematyce jest "odkrycie osobistego potencjału, tożsamości płciowej i obrazu siebie" (J.Nicolosi), ponieważ usuwając przeszkody, które osłabiają lub deformują rozwój natury – człowiek rozwinie się w dojrzałego, pod każdym względem spełnionego, dorosłego człowieka. Autor sesji, o. Mieczysław Kożuch podkreśla: "chciałbym też w tej sesji nieść miłość i nadzieję, czerpane z najbardziej pozytywnego myślenia jakie daje antropologia chrześcijańska". Tematy konferencji: 1. Wprowadzenie w tematykę 47:53 2. Psychogeneza skłonności homoseksualnych 58:28 3. Czego naprawdę szuka się w homoseksualizmie? 72:49 4. Możliwa pomoc – analiza przypadku 67:18 5. Pomoc i zmiany nie są łatwe – bądź realistą! 57:58 6. Moc wiary w przemianę i w działanie Boga w człowieku 56:55 Całkowity czas: 06:01:21 Ilość płyt: 6 Format: CD audio  
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-62929-10-8, 9788362929108
Wydawnictwo: Salwator
Seria: Fonoteka Centrum Formacji Duchowej
Stron: 6
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak pomagać osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak pomagać osobom o niechcianych skłonnościach homoseksualnych?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}