Jak rozszyfrować każdego

David J. Lieberman
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak rozszyfrować każdego
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

To nie jest kolejna książka na temat mowy ciała. To zbiór konkretnych, praktycznych technik psychologicznych, które można wykorzystać w każdej życiowej sytuacji, żeby dowiedzieć się, co ktoś naprawdę myśli.

Doktor D.J. Lieberman, bazując na badaniach psychologicznych, opracował zestaw uniwersalnych metod, dzięki którym w krótkim czasie zdołasz się przekonać, czy ktoś:

- coś przed tobą ukrywa;

- naprawdę jest pewny swego czy tylko udaje;

- mówi prawdę;

- jest tobą zainteresowany czy tracisz czas.

Dowiedz się, jak umiejętnie zadawać pytania, wykorzystywać proste skojarzenia, określać profil emocjonalny i na jakie sygnały zwracać uwagę w kontaktach, aby nigdy więcej nie dać się zwieść pozorom w pracy i w relacjach osobistych.

Tytuł oryginalny: You Can Read Anyone
Data wydania: 2021-02-02
ISBN: 978-83-8188-233-0, 9788381882330
Wydawnictwo: Rebis
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 200
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

David J. Lieberman David J. Lieberman
Urodzony w 1953 roku w USA
Doktor David J. Lieberman - jest nagradzanym i znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie behawioryzmu i relacji międzyludzkich. Techniki oparte na jego książkach, które zostały przetłumaczone na dwadzieścia cztery języki, są stosowane przez rzą...

Pozostałe książki:

Jak rozszyfrować każdego Od takich ludzi trzymaj się z daleka Postaw na swoim! : niech inni robią to, co zechcesz Sztuka rozwiązywania konfliktów Executive Power Jak zmieniać innych? Mechanizmy władzy w biznesie. Psychologia na wysokim stanowisku Nie daj się oszukać Nie wpadaj w złość. Jak zachować spokój i kontrolę w każdej sytuacji
Wszystkie książki David J. Lieberman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak rozszyfrować każdego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Toska98
2023-08-14
8 /10
Przeczytane

W tej książce znajdziesz konkretne techniki psychologiczne, dzięki którym nauczysz się oceniać zachowania innych, zupełnie nieznanych Ci osób, przewidywać ich możliwe następstwa oraz odkryjesz, kto jest wobec Ciebie szczery i życzliwy, a kto jest świetnym graczem. Ten poradnik to ogrom praktycznych wskazówek, które pomogą Ci w interpretowaniu sygnałów werbalnych i niewerbalnych. Dowiesz się, jakie pytania warto zadawać, jak określać czyjś profil emocjonalny i jak działać, by nie pozwalać innym na manipulację, wykorzystywanie czy nieuczciwe zagrywki. Świetna, bardzo merytoryczna pozycja, można przez nią przebrnąć w jedno popołudnie.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak rozszyfrować każdego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl