Jak zajść w ciążę

Raymond Chang
Jak zajść w ciążę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W ostatnich latach, dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak zapłodnienie in vitro (IVF) oraz techniki rozrodu wspomaganego (ART), zachodnia medycyna zrobiła ogromne postępy w leczeniu niepłodności. Ale nawet te skomplikowane i bardzo kosztowne zabiegi nie zawsze skutkują. Z najnowszych badań wynika, że wielopłaszczyznowe podejście, łączące zachodnie technologie medyczne z tradycyjną medycyną chińską i  holistyczną, może przynieść spektakularne rezultaty w zwiększaniu płodności.

Przejmij kontrolę nad swoją płodnością

Jeśli starasz się o dziecko, być może zdziwisz się słysząc, że istnieje wiele prostych sposobów na zwiększenie płodności – bezbolesnych, prozdrowotnych i niedrogich, których rezultatem może być upragniona ciąża. W tym praktycznym poradniku cieszący się międzynarodową renomą ekspert, dr Raymond Chang, przedstawia strategie dla par pragnących zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka. Łącząc medycynę zachodnią, opartą na badaniach naukowych, z holistycznymi praktykami Wschodu, dr Chang prezentuje przełomowe metody, które można stosować odrębnie lub w  powiązaniu z nowoczesnymi procedurami konwencjonalnymi. To nowatorska, przystępna książka, która posłuży ci za źródło wiedzy o sposobach zwiększenia płodności.

Znajdziesz tu:

•    Możliwe przyczyny twoich trudności z poczęciem dziecka

•    Najlepszy czas na poczęcie, zmiany w diecie i inne proste metody na zwiększenie szans na zajście w ciążę

•    Informacje o tradycyjnych metodach medycyny zachodniej: operacjach, terapii hormonalnej, zapłodnieniu in vitro oraz technikach rozrodu wspomaganego

•    Przewodnik po najskuteczniejszych terapiach alternatywnych, takich jak akupunktura, kuracje ziołowe i suplementy diety

•    Przełomowe podejście do żywienia i aktywności fizycznej

•    Techniki pracy z umysłem i ciałem, przygotowujące do poczęcia dziecka

OPINIE

Ta książka oferuje nowatorskie podejście do leczenia niepłodności, oparte na połączeniu metod wschodnich i zachodnich. Przedstawia różne możliwości, od farmakoterapii do leczenia operacyjnego, z perspektywy kobiecej i męskiej, od prostych sposobów do zaawansowanych, najnowocześniejszych terapii niepłodności. Świetne źródło informacji dla par starających się o dziecko.

Dr med. Pak H. Chung, Center for Reproductive Medicine and Infertility, Weill Medical College, Cornell University

Dr Chang jest znany z integracyjnego podejścia do leczenia, łączącego metody Wschodu i Zachodu. (…) Udało mu się tu pokazać, jak łączyć najlepsze technologie, jakimi dysponują endokrynolodzy i specjaliści zajmujący się zdrowiem reprodukcyjnym, z podejściem holistycznym, które optymalizuje szanse na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. To lektura obowiązkowa dla wszystkich par mających problemy z zajściem w ciążę.

Dr med. Allan Warshowsky, ginekolg holistyczny

Dr Chang przedstawia różnorodne mało znane fakty, które mogą zaoszczędzić ci lat niepotrzebnych cierpień.

Julia Indichova, autorka książek Inconceivable oraz The Fertile Female

Data wydania: 2012-04-20
ISBN: 978-83-7746-219-5, 9788377462195
Wydawnictwo: MT Biznes
Stron: 274
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Jak zajść w ciążę nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak zajść w ciążę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl