Jak znaleść pracę w Unii Europejskiej

Marek Rotkiewicz
Jak znaleść pracę w Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja ma służyć pomocą wszystkim osobom pragnącym podjąć pracę na terytorium Unii Europejskiej. Omówiono w niej podstawowe zasady, którymi należy się kierować podczas poszukiwania zatrudnienia, sposoby sporządzania dokumentów aplikacyjnych oraz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.Wiele miejsca poświęcono obowiązującej zasadzie swobody przepływu pracowników, a także możliwościom podejmowania działalności gospodarczej w Unii Europejskiej oraz świadczenia usług na jej terenie przez firmę zarejestrowaną w Polsce.Autor szczegółowo przedstawił procedury podejmowania pracy przez obywateli polskich w poszczególnych państwach UE, zapoznając również Czytelnika z podstawowymi zasadami prawa pracy w tych krajach. Walorem publikacji jest duża ilość praktycznych informacji, w tym adresy placówek dyplomatycznych i instytucji pośredniczących w przekazywaniu ofert pracy.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7426-226-2, 9788374262262
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak znaleść pracę w Unii Europejskiej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak znaleść pracę w Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl