Java. Zaawansowane zastosowania

Noel Kalicharan
Java. Zaawansowane zastosowania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Twój przewodnik wgłąb języka Java! Czy wiesz, jaki język programowania wybierany jest jako podstawa najbardziej skomplikowanych i zaawansowanych projektów IT? Tak, to Java! Sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie wymagane są najwyższa wydajność, pełne bezpieczeństwo oraz realizacja skomplikowanych reguł biznesowych. Jeżeli chcesz zapoznać się z nietypowym i sprytnym wykorzystaniem tego języka, to trafiłeś na doskonałą książkę. W trakcie lektury będziesz mieć niepowtarzalną okazję, by przygotować zaawansowane algorytmy oraz zaimplementować je z użyciem języka Java. Ponadto dogłębnie poznasz listy, stosy i kolejki oraz dowiesz się, jak efektywnie na nich operować. W kolejnych rozdziałach zaznajomisz się z technikami sortowania danych oraz generowania liczb losowych. Co jeszcze? Operacje na plikach, drzewa binarne oraz haszowanie to tylko niektóre z poruszanych tu tematów. Książka jest doskonałą lekturą dla wszystkich programistów języka Java, chcących wycisnąć z niego jeszcze więcej! Dzięki tej książce: • poznasz i zaimplementujesz zaawansowane algorytmy • wygenerujesz liczby losowe • poznasz zaawansowane metody sortowania danych • zaznajomisz się z tematem rekurencji • poznasz niuanse języka Java Poznaj zaawansowane możliwości języka Java!
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-246-9426-6, 9788324694266
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 318

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Java. Zaawansowane zastosowania nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Java. Zaawansowane zastosowania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat