Cytaty z książki "Jeden fałszywy ruch"

Dodaj nowy cytat
Nie ma nic cięższego od żalu. Żal jest straszliwą otchłanią w najczarniejszym oceanie, bezdenną głębią. Zżera człowieka. Dusi. Paraliżuje skuteczniej od przeciętych nerwów.
Rzeczywistość i prawda zawsze muszą ustąpić przed bożkami publicznego wizerunku i dobrze brzmiących wypowiedzi.
Kiedy osiągasz pewien wiek, przestają cię dostrzegać. Widzą w tobie tylko rozsypujące się próchno.
Jeżeli będziesz tylko brał, twoja pazerność obróci się przeciwko tobie.
Czy możesz zranić kogoś, kto nic nie czuje?
Niech to nie zabrzmi ckliwie, – odezwał się Myron – ale gdyby FJ mnie zabił. – To spędziłbym kilka przyjemnych miesięcy na rozrzucaniu kawałeczków jego genitaliów po Nowej Anglii – odparł Win. – A potem pewnie bym go zabił. Myron uśmiechnął się. – Dlaczego po Nowej Anglii? – spytał. – Bo ją lubię. A w Nowym Jorku czułbym się bez ciebie samotny.
Gdyby Bóg obdarzył go drugim rozumiem, to ten rozum umarłby z samotności.
Masz wątpliwości, rób uniki.
<nav class="pagy-bootstrap-nav pagination" role="navigation" aria-label="pager"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/jeden-falszywy-ruch-774562/cytaty?strona=1" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/jeden-falszywy-ruch-774562/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/jeden-falszywy-ruch-774562/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl