Jego orgazm później

Ian Kerner
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jego orgazm później
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Skoro seksualna filozofia kobiecej rozkoszy, wyrażona przez Iana Kernera w książce "Jej orgazm najpierw", przysłużyła się kobietom na całym świecie, teraz pora dowiedzieć się wszystkiego o tym, co podnieca mężczyzn i potrafi ich przy nas utrzymać. Będąca jej dopełnieniem książka "Jego orgazm później" proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, naświetla najbardziej powszechne seksualne nawyki i oferuje praktyczne, poparte szeroką wiedzą, odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog terapeuta Ian Kerner przeprowadził niezliczone rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również, co może ważniejsze, na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali. Na temat przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Nasza tożsamość seksualna - a także wyrażanie, spełnienie oraz rozwój tej tożsamości - stanowi podstawę sukcesu naszych intymnych związków. Krok po kroku Kerner roztacza przed nami wyraźną, zwięzłą i dostępną wizję seksualnej przyjemności, w której każda technika prowadzi do całości potężniejszej niż suma jej części. Napisana w tak samo dowcipnym, wnikliwym oraz intrygującym stylu, który przyniósł wcześniejszym pozycjom tego autora dużą popularność, książka Jego orgazm później jest przewodnikiem dla myślących kobiet, pozwalającym najpełniej cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.
Data wydania: 2007-03-26
ISBN: 978-83-89763-57-0, 9788389763570
Wydawnictwo: Czarna Owca
Stron: 238
Mamy 3 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Masz mój miecz!

{} WYBÓR REDAKCJI
29.06.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Można bez końca rozprawiać się nad kobiecymi orgazmami, poradnikami dla mniej lub bardziej nieudacznych mężczyzn, którym te poradniki mają dać niemal boską moc ujarzmiania kobiecej seksualności. Miliony ksiąg i poradników, zarówno technicznych jak i tych pełnych psychologicznego podejścia do tematu. A co z męską seksualnością? Co z męską drogą do ... {} Recenzja książki Jego orgazm później

@Johnson@Johnson {}× 31

Moja opinia o książce

Opinie

@Johnson
2020-06-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane 📚2020 Psychologia/Seks E-Book Ledżimi Opiniotwórcze/Naukowe/Opracowania

Cytaty z książki

O nie! Książka Jego orgazm później. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe