Język japoński dla średniozaawansowanych

Ewa Krassowska-Mackiewicz
Książka Język japoński dla średniozaawansowanych
Książka Język japoński dla średniozaawansowanych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Język japoński dla średniozaawansowanych jest drugą częścią podręcznika do języka japońskiego Wydawnictwa PJWSTK. Autorka obrała sobie za cel przygotowanie takiego materiału dydaktycznego, który umożliwi uczącym się przystąpienie do międzynarodowego egzaminu z języka japońskiego (Noryoku Shiken) na poziomie podstawowym 5N. Nauka japońskiego na poziomie średniozaawansowanym wiąże się ze zdobyciem umiejętności płynnego mówienia na różnych poziomach ugrzecznienia wypowiedzi. Uczący się pozna w tym podręczniku rozmaite formy grzecznościowe i nauczy się odpowiednio stosować je w praktyce. Do podręcznika dodano materiał audio na płycie CD po to, żeby Czytelnik miał możliwość posłuchania wymowy japońskich zwrotów i prostych dialogów, ćwiczenia i zapamiętania najpotrzebniejszych wyrażeń. Wydaje się, że dla Polaka, który nie ma właściwie żadnego kontaktu z japońskim językiem mówionym i nie ma możliwości porównania własnych prób mówienia po japońsku z ich naturalnymi formami, taka forma prezentacji części podstawowego materiału językowego będzie najskuteczniejsza. Dzięki niej uczący się może szybko nabyć umiejętność prawidłowej artykulacji zwrotów i wyrażeń japońskich.  
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-89244-70-3, 9788389244703
Wydawnictwo: Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
Seria: Podręczniki akademickie PJWSTK
Kategoria: Językoznawstwo
Stron: 303
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Język japoński dla średniozaawansowanych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Język japoński dla średniozaawansowanych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}