Jozue, wojownik Boga

Ellen Gunderson Traylor
Książka Jozue, wojownik Boga
Książka Jozue, wojownik Boga
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jego posłannictwo wymagało siły i odwagi. Takim też sercem obdarzył go Bóg: mężnym i nieustraszonym. I pozostałby pewnie niepokonany, gdyby nie miłość, której jego serce nie potrafiło się oprzeć... „Jozue, wojownik Boga” to opowieść o dalszych losach izraelskiego ludu, który po wielu trudach dociera do ziemi obiecanej przez Boga. Przywódca ludu, Jozue, mimo osiągnięcia upragnionego celu nie jest jednak szczęśliwy. Naznaczony piętnem władzy, doświadcza bolesnej samotności. Ale jego los nie jest obojętny Jahwe, który sprawia, że niezwyciężony dotąd Izraelita ulega zniewalającemu czarowi tajemniczej niewiasty. Okazuje się nią mieszkanka podbitego kraju, Kanaanu, która nie tylko uwalnia Jozuego od sprawiającej mu ból samotności, lecz także pomaga ocalić cały jego naród..  
Tytuł oryginalny: Joshua, God's Warrior
Data wydania: 1994
ISBN: 83-85482-26-1, 8385482261
Wydawnictwo: Palabra
Seria: Seria z aniołkiem
Kategoria: Biografia
Stron: 233

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jozue, wojownik Boga aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jozue, wojownik Boga. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}