Kapitał społeczny. Ukryty potencjał organizacji

Dr hab. Elżbieta Jędrych
Kapitał społeczny. Ukryty potencjał organizacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kapitał społeczny jest w centrum zainteresowania badaczy i praktyków gospodarczych. Stanowi ukrytą rezerwę wzrostu efektywności i rozwoju organizacji. Badania wskazują, że firmy z wysokim kapitałem społecznym mają ok. 19% wzrostu rocznych obrotów w stosunku do poprzedniego roku. Celem książki jest określenie – na podstawie badań własnych autorki – poziomu kapitału społecznego wybranych przedsiębiorstw, w tym zbadanie jego struktury (scharakteryzowanie relacji między pracownikami, określenie poziomu wzajemnego zaufania itd.). Celem książki jest także przekazanie rekomendacji działań, które pozwolą na zrównoważone zarządzanie kapitałem społecznym i kapitałem kompetencji pracowników.

Data wydania: 2021-04-26
ISBN: 978-83-01-21699-3, 9788301216993
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 204
dodana przez: chudini0505

Autor

Dr hab. Elżbieta Jędrych Dr hab. Elżbieta Jędrych Dr Elżbieta Jędrych, socjolog, absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Jej zainteresowania badawcze obejmują zachowania pracowników w procesie zmian i zarządzanie zmianami. Współpracownik firm konsultingowych zajmują...

Pozostałe książki:

Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów średniego szczebla Inwestowanie w innowacje społeczne w organizacjach gospodarczych
Wszystkie książki Dr hab. Elżbieta Jędrych

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kapitał społeczny. Ukryty potencjał organizacji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kapitał społeczny. Ukryty potencjał organizacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl