Kiedy małżeństwo jest nieważne

Paolo Bianchi
Kiedy małżeństwo jest nieważne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wiele małżeństw ?rozpada się" na skutek rozwodu czy separacji, jednak dla osoby ochrzczonej trwają one przez całe życie. Bywają, jednak przypadki, kiedy małżeństwo zawarte przez katolików może zostać uznane za nieważne, czyli jakby nigdy nieistniejące. Książka ta, napisana przez specjalistę, starającego się przedstawić w sposób prosty tę trudną tematykę, jest przewodnikiem umożliwiającym osobom bez przygotowania prawniczego zapoznanie się ze skomplikowaną problematyką dotyczącą przyczyn nieważności małżeństwa kanonicznego. Zawiera szczegółową analizę kanonicznych przyczyn nieważności przymierza małżeńskiego i jest niezastąpioną pomocą dla duszpasterzy, szczególnie dla proboszczów, którzy są zobowiązani do udzielania pomocy i rady wszystkim swoim wiernym pytającym w kwestii stwierdzenia nieważności małżeństwa.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7221-774-5, 9788372217745
Wydawnictwo: M
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kiedy małżeństwo jest nieważne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedy małżeństwo jest nieważne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl