Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem

Jan Lichtarski, Henryk Jagoda
Książka Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem
Książka Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowany zbiór artykułów powstał dla uczczenia rzadkiego jubileuszu: 90-lecia urodzin prof. zw. dr. hab. dr. h.c. Bera Hausa.Czcimy nie tylko rocznicę urodzin, ale także fakt, że Profesor jest wciąż z nami; wciąż naukowo płodny i inspirujący, gdy trzeba - krytyczny, czasem aprobujący, a nawet - choć rzadziej - chwalący.Profesor Ber Haus urodził się 15 marca 1920 r., a pracę naukową rozpoczął 30 lat później i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego. Jest autorem i współautorem wielu publikacji zwartych, artykułów, referatów, opracowań niepublikowanych i raportów z badań; w tym istotnych i przełomowych, dotyczących takich zagadnień, jak: organizacja pracy, organizacja produkcji, organizacja i funkcjonowanie przedsiębiorstw wielozakładowych, zrzeszeń, holdingów, firm zarządzających.Wielkie są też zasługi Profesora w dziedzinie kształcenia kadry naukowej; wypromował 68 doktorów, kilkunastu zaś Jego wychowanków uzyskało tytuł naukowy profesora; kolejni zapewne uzyskają go w najbliższej przyszłości.Możliwość korzystania z Jego mądrości, doświadczenia, serdeczności i sprzyjania rozwojowi współpracowników była i jest dana nie tylko nam, Jego wychowankom, dla których jest w pełni tego słowa znaczenia Mistrzem, ale też wielu osobom ze środowiska nauki o przedsiębiorstwie i szerzej - nauk o zarządzaniu. Stąd też taki, a nie inny skład P.T. Autorów tej pracy zbiorowej, obejmujący wychowanków Profesora, Jego Przyjaciół i Kolegów reprezentujących wszystkie istotne środowiska nauk o zarządzaniu w Polsce.Praca ta - zgodnie z jej tytułem - pokazuje szerokie spektrum teoretycznych i o części praktycznych zagadnień związanych z nauką i praktyką zarządzania przedsiębiorstwem; z podmiotem, wokół którego obracała się i obraca nadal aktywność naukowa Jubilata.Panie Profesorze, Mistrzu, Przyjacielu i Kolego,proszę przyjąć to opracowanie jako wyraz naszego hołdu i szacunku, wdzięczności i podziwu dla Pana dokonań i aktywności. Życzymy Panu wszystkiego, co najlepsze zarówno w życiu osobistym, jak i w dalszej aktywności naukowej.W imieniu zespołu autorówHenryk Jagoda, Jan Lichtarski
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7695-016-7, 9788376950167
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem”- Jan Lichtarski

Książka Podstawy nauki o przedsiębiorstwie
Podstawy nauki o przedsiębi... Jan Lichtarski
Książka, z każdym wydaniem zmieniana i uzupełniana o nowe tr...

Cytaty z książki

O nie! Książka Kierunki i dylematy rozwoju nauki i praktyki zarządzania przedsiębiorstwem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe