Klauzule zabezpieczające przed niewypłacalnością strony umowy wzajemnej

Marek Porzycki
Klauzule zabezpieczające przed niewypłacalnością strony umowy wzajemnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pozycja niniejsza dotyczy nieomawianego jeszcze w polskiej doktrynie problemu dopuszczalności umownych klauzul przewidujących wygaśnięcie umowy wzajemnej albo dających stronie prawo do jej wypowiedzenia w przypadku niewypłacalności kontrahenta, w kontekście przewidzianego w art. 39 Prawa upadłościowego prawa opcji syndyka Książka adresowana jest do prawników stosujących w praktyce klauzule zabezpieczające przed upadłością, jak i do syndyków masy upadłości oraz pozostałych prawników stykających się w praktyce z prawem upadłościowym. Druga jej część może zainteresować pracowników działów prawnych banków oraz innych uczestników rynku finansowego. Uwagi prawnoporównawcze mogąją uczynić interesującą również dla pracowników naukowych i studentów.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7333-139-6, 9788373331396
Wydawnictwo: Kantor Wydawniczy Zakamycze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Klauzule zabezpieczające przed niewypłacalnością strony umowy wzajemnej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Klauzule zabezpieczające przed niewypłacalnością strony umowy wzajemnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl