Klucz do nieba. Nabożeństwo Trzech "Zdrowaś Mario"

Giuseppe Pasquali
Książka Klucz do nieba. Nabożeństwo Trzech "Zdrowaś Mario"
Książka Klucz do nieba. Nabożeństwo Trzech "Zdrowaś Mario"
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wytrwałe odmawianie Trzech „Zdrowaś Maryjo” często przynosiło wielkie i niewspółmierne owoce w porównaniu do użytych środków. Oprócz nieoczekiwanych nawróceń zatwardziałych grzeszników, ateistów i niechrześcijan, praktyce tej przypisuje się liczne uzdrowienia. Wielu osobom modlitwa ta pozwoliła również uniknąć różnego rodzaju niebezpieczeństw. Stąd wierne odmawianie, rano i wieczorem, Trzech „Zdrowaś Maryjo”, może być z całą pewnością środkiem do uświęcenia życia chrześcijańskiego, o ile będzie towarzyszyć mu prawa intencja. Na stronach tej książki przedstawiamy zarówno nauczanie Kościoła, jak i świadectwa wielu świętych na temat modlitwy „Zdrowaś Maryjo”. Mówimy o owocach tej modlitwy, żarliwie i ufnie praktykowanej przez wielu chrześcijan. Wskazujemy też na motywy, dla których warto dziś modlić się „Pozdrowieniem anielskim”, modlitwą, tak mocno wrośniętą w chrześcijańską pobożność maryjną.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7424-703-0, 9788374247030
Wydawnictwo: Prószyński Media
Stron: 134

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Klucz do nieba. Nabożeństwo Trzech "Zdrowaś Mario" aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Klucz do nieba. Nabożeństwo Trzech "Zdrowaś Mario". czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}