Klucz do vito

Anthony Parinello
Klucz do vito
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor bestsellera Selling to VITO powraca, prezentując strategię pozwalającą odszukać VITO i zwrócić jego uwagę.
Kim jest VITO?
VITO to bardzo ważny członek firmy, który posiada zwierzchnictwo nad wszystkimi jej pracownikami. To on decyduje, czy proponowana przez ciebie transakcja zostanie zawarta. Jeśli nie przekonasz VITO, sprzedaż nie dojdzie do skutku, bez względu na to ilu szeregowych pracowników, stażystów i ekspertów twierdzi, że to znakomity pomysł. Czy kiedykolwiek w tajemniczy sposób straciłeś "pewnego" klienta? Stało się tak najprawdopodobniej dlatego, że VITO, którego nigdy wcześniej nie widziałeś wspomniał komuś, że twoja oferta nie wydaje się atrakcyjna. W ten sposób w ciągu dziesięciu sekund stałeś się radioaktywny dla pozostałych pracowników przedsiębiorstwa.
Jeśli VITO dojdzie do wniosku, że warto zainteresować się tym co masz do zaproponowania, transakcja będzie miała miejsce. Nie ma tu znaczenia ilu vice prezesów, stałych dostawców czy krewnych aktualnego partnera handlowego firmy uważa to za fatalną decyzję. VITO musi być po twojej stronie. Z tej książki dowiesz się jak to osiągnąć.
O AUTORZE
Anthony Parinello w roku 1995 rozpoczął rewolucję w świecie handlu, tworząc własną markę o nazwie VITO Selling?. Została ona wdrożona przez większość przedsiębiorstw znajdujących się na liście Fortune 100 oraz ponad półtora miliona handlowców, pozwalając im w krótszym czasie zawierać większą liczbę transakcji.
OPINIE
Bez względu na to ile obecnie zarabiasz na dokonywanych transakcjach, z tej książki dowiesz się jak zarobić dwa razy więcej, błyskawicznie docierając do VITO.
- Brian Tracy, autor książki Droga do bogactwa.
Jeśli, podobnie jak ja, uważasz że kluczowym elementem handlu jest dotarcie do najważniejszego decydenta, powinieneś przeczytać tę książkę. Anthony Parinello opanował tę technikę do perfekcji i jest znakomitym nauczycielem.
- Warren Greshes, międzynarodowej sławy ekspert w dziedzinie handlu i rozwoju osobistego, gospodarz programu radiowego So Who?s Stopping You? w radiu World Talk.
Tony Parinello osiągnął kolejny sukces! Zdobądź wiedzę, która pozwoli ci zostać profesjonalistą. Zrób dziesięć kroków do biura VITO.
- Tom Hopkins, autor książki Sztuka sprzedawania.
Tony hojnie obdarowuje czytelnika swą bogatą wiedzą, nie pomijając żadnych szczegółów. Wykazuje się ogromnym poczuciem humoru, empatią oraz głębokim zrozumieniem specyfiki pracy w dziedzinie handlu. Nie polecam tej książki jedynie tym, którzy już teraz nie są w stanie obsłużyć wszystkich otrzymywanych zamówień.
- Dave Stein, autor książki How Winners Sell.
Data wydania: 2009-10-01
ISBN: 978-83-61732-49-5, 9788361732495
Wydawnictwo: MT Biznes
Stron: 300

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Klucz do vito aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Klucz do vito. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl