Kochanka hazardzisty

Amii Lorin
Książka Kochanka hazardzisty
Książka Kochanka hazardzisty
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wystarczył jeden pocałunek. Pękło to, co mogło ich powstrzymać. Pragnął jej, a co gorsza, ona w równym stopniu pożądała jego. Hazardzista! - jęknęła Vichy. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent uroku i sto procent opurtunizmu. Już raz w Las Vegas postawiła wszystko na jednego mężczyznę, i przegrała. Co sprawia, że teraz znowu zdaje się na ślepy los i rzuca swoje serce, jak rzuca się żeton na zielony stół do gry w kości? Tego nie wie. Jest za to pewna, że taki mężczyzna jak Ben Larkin może ją bardzo zranić. Tak długie pocałunki, taki intensywny smak jego ust, tyle kłopotów... Czy zagra o swoje serce w kasynie miłości w Atlantic City?  
Data wydania: 1992
ISBN: 83-85066-67-5, 8385066675
Wydawnictwo: SAWW
Seria: Love Style
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kochanka hazardzisty nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kochanka hazardzisty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}