Kodeks postępowania administracyjnego z hasłami i skorowidzem

Ewa Płacheta
Kodeks postępowania administracyjnego z hasłami i skorowidzem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja zawiera: - Ustawę z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego - Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków - Ustawa z dnia 25 lipca 2002 r. - Prawo o ustroju sądów Administracyjnych - Ustawę z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi - Ustawę z dnia 30 sierpnia 2002 r. - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o ustroju sądów administracyjnych i ustawę - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7526-377-0, 9788375263770
Wydawnictwo: Wolters Kluwer business

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kodeks postępowania administracyjnego z hasłami i skorowidzem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kodeks postępowania administracyjnego z hasłami i skorowidzem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe