Kółko teatralne w szkole podstawowej i gimnazjum

Maria Kubiczek
Kółko teatralne w szkole podstawowej i gimnazjum
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik dla nauczycieli, pedagogów prowadzących szkolne grupy artystyczne; kółka teatralne i recytatorskie. Zachęca do rozwijania takich form pracy, służy pogłębianiu zainteresowań młodzieży, kształtowaniu jej postaw społecznych, zwiększaniu umiejętności w zakresie komunikacji językowej.ęści pierwszej, metodyczno-instruktażowej, autorka przedstawia organizację trzynastu spotkań z uczniami, przygotowujących do pracy nad konkretnym scenariuszem, występem, spektaklem. Zajęcia te są poświęcone uczeniu starannego wyrażania się przez język, ćwiczeniom w zakresie dykcji, akcentu, intonacji, modulacji, wreszcie pracy z tekstem.uga to propozycje repertuaru; autorskie przedstawienia teatralne.żka jest tym bardziej godna uwagi, że autorka jest nauczycielką polonistką i sama prowadziła szkolne kółka teatralne, opublikowała też niejeden zbiór scenariuszy lekcji języka polskiego oraz uroczystości szkolnych.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-02-08716-5, 9788302087165
Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kółko teatralne w szkole podstawowej i gimnazjum aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kółko teatralne w szkole podstawowej i gimnazjum. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl