Komentarz do kodeksu cywilnego. Ks. 1, Część ogólna

Stanisław Dmowski
Komentarz do kodeksu cywilnego. Ks. 1, Część ogólna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to szóste wydanie pierwszej pozycji wchodzącej w skład czteroczęściowej (odpowiadającej czterem księgom kodeksu cywilnego) edycji Komentarza do kodeksu cywilnego, cieszącego się u Czytelników niesłabnącym powodzeniem.W Komentarzu uwzględnione zostały zmiany wprowadzone przez ustawy z 17 czerwca 2004 r. zmieniające kodeks cywilny (w zakresie odpowiedzialności odszkodowawczej Skarbu Państwa) oraz kodeks rodzinny i opiekuńczy (m.in. w zakresie małżeńskich ustrojów majątkowych), a także nowe orzecznictwo i piśmiennictwo.Książka stanowi odrębną całość w zakresie poruszanej tematyki i nie wymaga sięgania do innej części Komentarza. Zaopatrzona jest w samodzielny skorowidz przedmiotowy.Autorzy niniejszej publikacji to wybitni prawnicy cywiliści, sędziowie Sądu Najwyższego w st. sp.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7334-397-9, 9788373343979
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 4 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Komentarz do kodeksu cywilnego. Ks. 1, Część ogólna nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Komentarz do kodeksu cywilnego. Ks. 1, Część ogólna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe