Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2

Tadeusz Ereciński
Książka Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2
Książka Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Cieszący się od lat dużą popularnością klasyczny komentarz do podstawowego w zakresie procedury cywilnej aktu, jakim jest kodeks postępowania cywilnego, autorstwa wybitnych procesualistów - sędziów Sądu Najwyższego i profesorów prawa. Komentarz opisuje bardzo istotne zmiany w procedurze cywilnej związane z wprowadzeniem przez ustawę o Krajowym Rejestrze Sądowym postępowania rejestrowego i wprowadzeniem postępowania wieczystoksięgowego przez znowelizowaną ustawę o księgach wieczystych i hipotece. Uwzględnia nowelizacje w postępowaniu w sprawach z zakresu ochrony konkurencji i inne zmiany wprowadzone ustawami: prawo własności przemysłowej i prawo o ustroju sądów powszechnych. Każda pozycja wchodząca w skład tej edycji stanowi odrębną, zamkniętą całość, wyczerpującą omawianą materię. Autorzy położyli w niej szczególny nacisk na nowe uregulow ania mogące sprawiać trudności w praktycznym ich stosowaniu. Autorzy starali się uzupełnić niniejszy Komentarz również o najnowsze publikacje oraz o najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego. Część pierwsza to najobszerniejsza pozycja komentarza do k.p.c., obejmująca artykuły 1–729. Ze względu na objętość publikacja została podzielona na dwa tomy. W tomie pierwszym omówiono przepisy tytułu wstępnego „Przepisy ogólne” oraz przepisy księgi pierwszej „Proces”. Tom drugi zawiera omówienie przepisów księgi drugiej „Postępowanie nieprocesowe”, księgi trzeciej „Sąd polubowny” oraz księgi czwartej „Postępowanie w razie zaginięcia lub zniszczenia akt”. Uwaga! Możesz zakupić wszystkie części Kodeksu jednocześnie składając zamówienie tutaj."
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7334-215-6, 9788373342156
Wydawnictwo: LexisNexis
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2”- Tadeusz Ereciński

Książka Kodeks cywilny. Kodeks postępowania cywilnego
Kodeks cywilny. Kodeks post...
Oddajemy do rąk Czytelników nowe wydanie zbioru podstawowych...
Książka Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego. Część trzecia. Przepisy z zakresu międzynarodowego postępowania cywilnego
Komentarz do kodeksu postęp... Tadeusz Ereciński
"Cieszący się od lat dużą popularnością klasyczny komentarz ...
Książka Komentarz do Kodeksu postępowaniacywilnego t.1/2 część pierwsza postępowanie rozpoznawcze
Komentarz do Kodeksu postęp... Tadeusz Ereciński
W niniejszej edycji zostały omówione uregulowania wprowadzon...
Książka Iustitia 2/2010. Kwartalnik Stowarzyszenia Sędziów Polskich
Iustitia 2/2010. Kwartalnik... Andrzej Marek, Rafał Dzyr, Andrzej Śmieja, Tadeusz Ereciński ...
Książka Kodeks cywilny Kodeks postępowania cywilnego Kodeks rodzinny i opiekuńczy Prawo prywatne międzynarodoweKoszty sądowe w sprawach cywilnych
Kodeks cywilny Kodeks postę... Tadeusz Ereciński
Oddajemy do rąk Czytelników nowe wydanie zbioru podstawowych...

Cytaty z książki

O nie! Książka Komentarz do kodeksu postępowania cywilnego t. 1/2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}