Komentarz do prawa wekslowego i czekowego

Adam Szpunar
Komentarz do prawa wekslowego i czekowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Problematyka prawa wekslowego i prawa czekowego należy do jednej z najtrudniejszych, a jednocześnie wymagających perfekcyjnej znajomości ze względu na skutki, jakie wywołuje posługiwanie się tymi papierami wartościowymi. W Polsce niewielu specjalistów zajmuje się problematyką weksli i czeków. Do najwybitniejszych z nich należy jednak z pewnością profesor prawa Uniwersytetu Łódzkiego Adam Szpunar, Autor niniejszego Komentarza. Za pierwsze wydanie komentarza, które ukazało się w 1994 roku, Autor otrzymał nagrodę Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wydanie obecne jest znacznie wzbogacone o nowe rozważania związane z wątpliwościami ujawniającymi się w praktyce. Uwzględnione zostało także najnowsze orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz piśmiennictwo z tego zakresu.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-219-1071-0, 9788321910710
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Komentarz do prawa wekslowego i czekowego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Komentarz do prawa wekslowego i czekowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl