Komentarz do ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich

Andrzej Gaberle, Marianna Korcyl-Wolska, Krystyna Gromek
Komentarz do ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Komentarz stanowi swoisty poradnik wskazujący na konkretne rozwiązania praktycznych problemów wynikających z rozbieżności interpretacyjnych w stosowaniu przepisów ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich. Stanowi on kompendium wiedzy o postępowaniu z nieletnimi; przedstawia charakterystykę rozwoju zasad odpowiedzialności nieletnich oraz sposób wykonywania orzeczonych wobec nich środków.W drugim wydaniu komentarz został uzupełniony o najnowsze orzecznictwo i piśmiennictwo oraz rozszerzony o postępowanie z nieletnimi na tle unormowań Unii Europejskiej.Książka jest przeznaczona - poza praktykami wymiaru sprawiedliwości biorącymi udział w postępowaniach w sprawach nieletnich - także dla pracowników wszystkich instytucji zainteresowanych problematyką nieletnich.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7334-322-1, 9788373343221
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Komentarz do ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Komentarz do ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl