Opinia na temat książki Koniec świata i hard-boiled wonderland

@MarKo @MarKo · 2012-08-17 08:19:25
Mniej więcej w połowie ta historia zupełnie przestała mnie obchodzić... Pierwsze i zapewne ostatnie spotkanie z panem Murakamim zakończyło się porażką.
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Koniec świata i hard-boiled wonderland
Koniec świata i hard-boiled wonderland 8.4 /10
Haruki Murakami
Haruki Murakami postanowił zmierzyć się z gatunkiem science-fiction. Narrator i zarazem główny bohat...
Komentarze

Pozostałe opinie

Wyjątkowo wciągająca. Zarówno hard-boiled jak i Koniec Świata wciągnęły mnie tak bardzo, jak jeszcze żadna książka. Czytałam lepsze książki Murakamiego, ale ta ma w sobie to "coś".

@Chikuma @Chikuma

Ta książka bardzo mi się spodobała ( choć może nie tak bardzo jak " Norwegian Wood " ). Czyta się szybko i łatwo jak wszystkie książki Murakamiego . Fajny pomysł, żeby bohater żył w dwóch światach, mi...

@Edhiel @Edhiel

Po wczesniejszej lekturze "Kafki nad morzem" i "Norwegian Wood", wspaniałych przecież książek, spodziewałem się prozy równie magicznej i przyciągającej. Niestety kolejna pozycja Murakamiego zanudziła ...

@Haji @Haji

Tak jak nikt nie śpiewa bardziej przejmująco niż geje, tak nikt bardziej wiarygodnie nie pisze o samotności jak Murakami. Nawet jeżeli fabuła zakrawa na science fiction.

@Shimmering @Shimmering

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się