Koniec z przejadaniem się

David Kessler
Koniec z przejadaniem się
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Współczesne społeczeństwa krajów zachodnich dramatycznie przybierają na wadze. Dotyczy to zarówno osób dorosłych, jak i nastolatków czy nawet małych dzieci. Wraz z dodatkowymi kilogramami zyskujemy poważne problemy – cukrzycę, choroby układu krążenia oraz wiele innych skracających życie chorób. Oto koszt naszego „nadbagażu”. Dlaczego tak się dzieje? Kreując jedzenie, producenci i restauratorzy wykorzystują składniki i techniki, które sprawiają, że staje się ono dla nas wyjątkowo smakowite i pobudza nasz układ nagrody. W efekcie, choć nie odczuwamy głodu, nadal chcemy jeść. Supersmaczne jedzenie przejmuje panowanie nad naszym apetytem i naszymi odruchami, a producenci żywności – nad naszymi portfelami. David Kessler, doświadczony lekarz i polityk, który w rządzie Stanów Zjednoczonych toczył boje przeciwko przemysłowi tytoniowemu, teraz demaskuje praktyki przemysłu spożywczego i restauracyjnego, chwytające nas w pułapkę naszej biologii, i szuka odpowiedzi na pytanie, jak się z niej uwolnić. Książka wyjaśnia, między innymi następujące zagadnienia: Jak schudnąć ? Czy istnieje najlepsza dieta odchudzająca ? Co jeść, a czego nie jeść ? Preparaty na odchudzanie, czyli: Czego mogą nas nauczyć leki odchudzające ? Dlaczego tyjemy - jak wpadamy w pułapkę jedzenia ? Najlepsza dieta - zmienianie nawyków.  
Tytuł oryginalny: The End of Overeating
Data wydania: 2019-04-16
ISBN: 978-83-65309-60-0, 9788365309600
Wydawnictwo: Fundacja Źródła Życia
Stron: 312
dodana przez: bookkeeper

Autor

David Kessler David Kessler
Urodzony 16 lutego 1959 roku w USA (Rhode Island)
David Kessler jest pisarzem, mówcą oraz ekspertem od spraw śmierci i żałoby. Opublikował wiele książek, w tym dwie napisane wspólnie z psychiatrą Elisabeth Kübler-Ross.

Pozostałe książki:

Schizofrenia Lekcje życia Możesz uzdrowić swoje serce. Skuteczna pomoc dla zranionej duszy Lekcje życia. Specjaliści od śmierci i umierania zdradzają tajemnice życia
Wszystkie książki David Kessler

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Koniec z przejadaniem się nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Koniec z przejadaniem się. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl