Krajowy Rejestr Sądowy i postępowanie rejestrowe

Emil A. Norek
Krajowy Rejestr Sądowy i postępowanie rejestrowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka opisuje całokształt problematyki rejestru sądowego na gruncie prawa polskiego, z uwzględnieniem zarówno zagadnień materialnoprawnych, jak i podstawowych rozwiązań proceduralnych na tle regulacji zawartych w ustawie o Krajowym Rejestrze Sądowym i nowo wprowadzonych przepisach kodeksu postępowania cywilnego i kodeksu spółek handlowych, odnoszących się do postępowania rejestrowego. Ustawa reguluje instytucję sądowego rejestru osób prawnych (m. in. spółek handlowych, stowarzyszeń, fundacji, publicznych zakładów opieki zdrowotnej i innych organizacji społecznych i zawodowych) osób fizycznych i innych jednostek organizacyjnych dopuszczonych do obrotu gospodarczego. Rejestr uwzględnia także ewidencję niewypłacalnych dłużników, która jest zupełną nowością w naszym systemie prawnym.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-88296-79-6, 9788388296796
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Krajowy Rejestr Sądowy i postępowanie rejestrowe nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Krajowy Rejestr Sądowy i postępowanie rejestrowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe