Kreacja Tańca z Gwiazdami

Dorota Williams
Kreacja Tańca z Gwiazdami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Staropolskie przysłowie mówi co prawda, że „nie szata zdobi człowieka”, jednak wydaje mi się, że autor tej ryzykownej tezy nigdy nie widział dobrze skrojonego kostiumu. A już na pewno nigdy nie widział „Tańca z Gwiazdami”, chociaż tu akurat możemy go usprawiedliwić. Gdyby było mi jednak dane choć raz być widzem tego jednego z najpopularniejszych w historii polskiej telewizji programów, przekonałby się, czy może i czym powinien być strój dla człowieka. Jeżeli pozwalam sobie na tę uwagę, to nie dlatego, że jestem zakochaną w swoich projektach autorką...
W porządku... w kilku jestem.
Dorota Williams (ze wstępu)
Ten album jest dziełem najlepszej stylistki w Polsce za jaką uważam Dorotę Williams. Jestem pełna podziwu dla jej wyczucia smaku, wiedzy na temat mody i tańca oraz niezwykłej osobowości i wielkiej urody. Dorota wykonuje nieprawdopodonną pracę twórczą, a przy tym ma wyjątkową zdolność przekonywania najwięszych gwiazd do swoich rozwiązań stylizacyjnych.
Teresa Rosati
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-923097-6-5, 9788392309765
Wydawnictwo: Media.worxx
Kategorie: Odzież, moda, Albumy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kreacja Tańca z Gwiazdami nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kreacja Tańca z Gwiazdami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat