Krew bogów

Nicholas Redfern
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Krew bogów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Odkryta tajemnica ludzkiej grupy krwi ujawnia, że niektórzy z nas są potomkami Obcych Czy część ludzkości jest produktem starożytnej, zaawansowanej obcej cywilizacji? Czy na przestrzeni tysiącleci byliśmy modyfikowani i udoskonalani przez pozaziemskie istoty, które traktują gatunek ludzki jako eksperyment genetyczny? Odpowiedź mogą dać badania ludzi, których krew ma wskaźnik Rh–. Komórki ich krwi zawierają antygen bezpośrednio związany z gatunkiem małp Rhesus – Rh. Antygen Rh występuje u wszystkich naczelnych, ale krew około 10-15% ludzi go nie zawiera. Jeśli teoria ewolucji głosząca, że wszyscy wywodzimy się od dawnych naczelnych jest słuszna, to wszyscy powinniśmy mieć czynnik Rh. Ale tak nie jest. Rh negatywni są inni niż większość z nas… Nicholas Redfern dowodzi, że ich twórcami byli Anunnaki – przedstawiciele pradawnej pozaziemskiej cywilizacji. Przybyli na Ziemię w poszukiwaniu surowców i poddali prymitywne ziemskie istoty modyfikacjom, by zapewnić sobie wydajnych pomocników. Potem odeszli, zostawiając swoich przedstawicieli, by nadzorowali potomków hybrydowych istot. Mówi o tym wiele starożytnych mitów. Potomkowie istot stworzonych przez Anunnaki żyją na Ziemi do dziś – wśród nich było i jest wiele znanych postaci, m.in. prezydenci Eisenhower i Kennedy, królowa Elżbieta II. Agencje wywiadowcze na całym świecie monitorują potomków pozaziemskich przybyszów. Czy dlatego, że stanowią zagrożenie dla ludzkości? Nicholas Redfern to wybitny autorytet w dziedzinie ufologii i kryptozoologii, brytyjski dziennikarz i pisarz. Jest autorem bestsellerów (m.in. Tajne archiwa FBI. Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej) poświęconych fenomenowi UFO i innym niewyjaśnionym zagadkom.
ISBN: 978-83-241-6312-0, 9788324163120
Wydawnictwo: Amber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Krew bogów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Wiesia
2019-12-03
6 /10
Przeczytane Posiadam 📚 Przeczytane 2019

Mam RH- , czy jestem potomkiem obcych? 🤔 Fajnie by było 😉

Krew bogów - kontrowersyjna książka przedstawiająca odmienną od ogólnie przyjętych historię powstania człowieka. Autor posiłkuje się odkryciami z dziejów historii starożytnej jak również pradawnymi mitami i legendami, a więc szuka potwierdzenia swoich teorii wśród faktów jak i fikcji (legendy,mity)
Czy człowiek powstał wskutek inżynierii genetycznej obcych? Czy ludzie z czynnikiem RH- są genetycznie spokrewnieni z istotami pozaziemskimi?
Na te pytania stara się odpowiedzieć Nicholas Redfern w swojej książce.
Ponieważ od dziecka fascynowałam się tematem UFO, chętnie sięgnęłam po tą pozycję. Dodatkowa motywacja to RH ujemne mojej krwi-co rozbudziło moją ciekawość.
Książkę czytało się bardzo lekko,autor potrafił mnie zainteresować i wciągnąć w lekturę. W kilku miejscach teorie jakie wysnuwał były jak dla mnie lekko naciągane, ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre.
Fajnie jest też pomarzyć że jest się wyjątkowym, nawet jeśli ta wyjątkowość była by wynikiem pokrewieństwa z obcymi ;)
Redfern snując swoją opowieść posiłkuje się wieloma źródłami, z których przytacza cytaty. Są to dzieła historyków, ufologów a nawet cytaty z biblii. Sam autor jest wybitnym autorytetem w dziedzinie badania przeszłości, ufologii i kryptozoologii.
Polecam fanom UFO,tajemnic i zjawisk niewyjaśnionych.

× 8 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Krew bogów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl