Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne

Paweł Krupa
Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne to drugi tom kaznodziejskiego notatnika, który powstał w oparciu o homilie wygłaszane przez o. Pawła Krupę w dominikańskim kościele na warszawskim Służewie. Msze odprawiane przez ojca w niedziele i święta o godzinie czternastej gromadziły mnóstwo wiernych zasłuchanych w Słowo. Prezentowane kazania, obejmujące okres od Środy Popielcowej do Bożego Ciała, można czytać po kolei lub na wyrywki, można do nich zaglądać jak do komentarza na daną niedzielę czy święto albo potraktować jako rozważania biblijne.
ISBN: 978-83-7906-177-8, 9788379061778
Wydawnictwo: W Drodze

Autor

Paweł Krupa Paweł Krupa
Urodzony 4 lipca 1965 roku
Dominikanin, doktor teologii, historyk mediewista, studiował w Krakowie, Paryżu i Rzymie, charyzmatyczny kaznodzieja, rekolekcjonista, dyrektor Instytutu Tomistycznego w Warszawie (2010-2016). Chciał być benedyktynem, został dominikaninem. W Zakoni...

Pozostałe książki:

Krupówki warszawskie. Kazania zimowe Krupówki warszawskie. Kazania na lato i jesień Jutro ma na imię Bóg. O modlitwie bardzo osobiście Ilustrowane dzieje Polski Koniec czasów
Wszystkie książki Paweł Krupa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl