Książki. Magazyn do czytania, nr 3 (22), Wrzesień 2016

Redakcja magazynu Książki
Książki. Magazyn do czytania, nr 3 (22), Wrzesień 2016
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

OD REDAKCJI ♦ Pożegnanie epoki cyników, Plotki z wyższej półki, Co robię, żeby nie pisać?, W tym numerze nie pisze się..., Plotki PREMIERY KWARTAŁU ♦ 10 grudnia, Ból, Lato zimą i inne opowiadania, Moja ojczyzna była pestką z jabłka, Rzekomo fajna rzecz, której nigdy nie zrobię. eseje i rozważania, Kartoflana, Krótka historia siedmiu zabójstw, Bracia Burgess, Dziki łabędź i inne baśnie TEKSTY ♦ Zostało nam parę sekund, Zjeść Pilcha i mieć Pilcha, Ostatnie słowo, Zagłada i gwiazdy. przeszłość w prozie Stanisława Lema, Laboratoria zmysłów, Wyspa, czyli usprawiedliwienie bezsensownych podróży, Podróże przez Azję i Europę trzydzieści srebrników, Linie kodu kreskowego. Piętnaście historii, Czy lubienie to złudzenie, Jak spotkałem „Króla”, „Król” – kilka za i przeciw, Wszystkie dzieci prezydenta, Siedem mów, które wstrząsnęły światem, Mole książkowe w białym domu ciotka rewolucji (seksualnej), Tajne zapiski noblistki skandalistki, Boże, o czym oni śpiewają?!, Nieznośny brak Ciechowskich, Gdzie diabeł mówi dzień dobry FELIETON ♦ Opowieść niedzielna, W grudniu osiemdziesiątego szóstego na dworcu w Awinionie, Nike – grafika, 20 lat Nike: laureaci od najcieńszego do najgrubszego i inne numery WYWIAD ♦ Nie szedłbym tak daleko jak Robespierre..., Postęp to piękne złudzenie OPOWIADANIE ♦ Short story NOWOŚCI ♦ Mój tata, moja mama, Podróż, Gofrowe serce, Pożeracze książek, Ruby po drugiej stronie, Z Galileusza też się śmiali, Byliśmy łgarzami, Rok szczura, Każdego dnia, Simon oraz inni Homo Sapiens, Wróżba. Wspomnienia dziewczynki, Maria panna Nilu, Dziewczyny, Proszę mnie budzić. Antybiografia oniryczna, Słowik, Ślady, Na zachód od Edenu. Wielkie klany Hollywood, Miasto Archipelag, Sprawiedliwi zdrajcy. Sąsiedzi z Wołynia, Uciekaj szybko i wróć późno, Maigret i porządni ludzie, Kozioł ofiarny, Misja w Paryżu, Terror, Kareta, Hipotermia CO CZYTA ŚWIAT ♦ FRANCJA: Samobójstwo, nieszczęście czy tylko zagadka?, ANGLIA: Złamane serce, czyli pisarze po Brexicie, Jeruzalem, Swing Time, Autumn KWESTIONARIUSZ ♦ Wisława Szymborska KALENDARIUM ♦ Wrzesień – listopad 2016 WYDAWCY POLECAJĄ ♦ To warto przeczytać
Data wydania: 2016-09-02
Wydawnictwo: Agora
Kategoria: Czasopisma
Stron: 108

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Książki. Magazyn do czytania, nr 3 (22), Wrzesień 2016 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Książki. Magazyn do czytania, nr 3 (22), Wrzesień 2016. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl