Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi

Gerhard Prause
Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi
Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi
Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

44 zaskakujące zagadki biograficzne! Anegdoty o ekscentrycznych zachowaniach i przedziwnych poglądach m.in. Krzysztofa Kolumba, Mozarta i Charliego Chaplina! Czy wiesz, który z wynalazców, władców i artystów: był tak znany, że listy do niego wystarczyło adresować „Europa”? uzależnił się od hazardu i przegrał cały dorobek życia? uważał papierosy za źródło wszelkiego zła? Każdy rozdział to fascynujące zadanie dla czytelnika – po lekturze zabawnej opowiastki należy odgadnąć, kto jest jej bohaterem. Czy jest to Aleksander Wielki, Maria Stuart czy może Szekspir? Tych wiadomości nie znajdziesz w żadnej encyklopedii ani podręczniku szkolnym! Na końcu książki znajduje się spis rozwiązań wszystkich zagadek.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7404-962-7, 9788374049627
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kto to jest? Tajemnicze anegdoty z życia sławnych ludzi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe