Kto Ty jesteś? Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci

Maria Tomaszewska
Kto Ty jesteś? Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce Kto ty jesteś? znajdują się piosenki i wiersze popularne, patriotyczne oraz ludowe. Przy utworach podano ciekawostki o ich powstaniu oraz inne, dotyczące ich tematyki. Pod tekstami wyjaśniono także trudniejsze słowa oraz wyrażenia. Do każdej piosenki i wiersza zaproponowano zabawę, która ułatwi i uprzyjemni naukę utworu. Kolorowe i często humorystyczne ilustracje podwyższają estetyczną wartość książki.
Do książki można dokupić 2 płyty, na których znajdują się nagrania utworów w wykonaniu dzieci, a także wersje instrumentalne piosenek. Przy tekstach zamieszczono również akordy, aby w ten sposób umożliwić i ułatwić nauczycielowi samodzielne wykonanie akompaniamentu.
Data wydania: 1901
ISBN: 978-83-7134-244-8, 9788371342448
Wydawnictwo: Harmonia
Stron: 80
Mamy 5 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Kto Ty jesteś? Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kto Ty jesteś? Zbiór patriotycznych i ludowych piosenek i wierszy dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl