Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej z uwzględnieniem przypadku Unii Europejskiej

Marta Wiśniewska
Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej z uwzględnieniem przypadku Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka przedstawia jeden z ważniejszych problemów w nauce o organizacjach międzynarodowych. Autorka poddaje analizie możliwość wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej w sytuacji, gdy statut organizacji tę możliwość przewiduje oraz gdy taka możliwość nie jest w statucie uregulowana, zwracając uwagę na przypadek Unii Europejskiej. Podkreśla, że rezygnacja państwa z członkostwa w organizacji międzynarodowej pociąga za sobą utratę korzyści związanych z uczestnictwem we współpracy w obszarze objętym kompetencją danej organizacji. Książka jest przeznaczona dla prawników, ekonomistów, specjalistów stosunków międzynarodowych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką organizacji międzynarodowych.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-89588-63-0, 9788389588630
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej z uwzględnieniem przypadku Unii Europejskiej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kwestia wycofania się państwa-członka z organizacji międzynarodowej z uwzględnieniem przypadku Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl