Łaskawe Impulsy. Dla poszukujących męża albo żony

Maciej Tomaszewski SJ
Łaskawe Impulsy. Dla poszukujących męża albo żony
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Łaskawe Impulsy to książka, która powstała z myślą o osobach samotnych, których głównym problemem jest trudność w odnalezieniu „drugiej połowy". PUNKT WYJŚCIA. Podstawą dla rozważań jest Słowo Boże. PRZEWODNIA MAKSYMA. „Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu w życiu, to i wszystko inne również będzie właściwie poukładane” – czyli że powiedzie się również znalezienie męża albo żony. OCZEKIWANIE. Oczekiwane jest od Czytelnika zaangażowanie się we własne życie. Chodzi o ufne podjęcie dobrowolnej, świadomej i odpowiedzialnej decyzji o stałym pielęgnowaniu rozwijania się, aby nie wegetować w trwodze przed zmarnowaniem życia sobie i innym, a także aby uniknąć paraliżującego zniechęcenia z powodu dotychczasowych negatywnych doświadczeń. CEL. Prezentowane refleksje mają jasny cel: nie jest nim osiągnięcie natychmiastowej przyjemności (która wcale nie musi być czymś złym), ale pobudzenie do pracy nad sobą. Książka nie tylko dla singli!
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-89781-86-4, 9788389781864
Wydawnictwo: Rhetos
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 165

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Łaskawe Impulsy. Dla poszukujących męża albo żony? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Łaskawe Impulsy. Dla poszukujących męża albo żony. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl