Lata nadziei, lata rozczarowań. Interwencja wojskowa w Somalii po 2006 roku

Krystian Spodaryk
Lata nadziei, lata rozczarowań. Interwencja wojskowa w Somalii po 2006 roku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pozycja ta mogłaby z powodzeniem służyć za materiał faktograficzny dla ONZ lub jej wyspecjalizowanych agencji. Rzetelność opracowania i umiejętność wzbogacania go trafnymi i dobrze dobranymi przypisami jest bezsporna. - z recenzji prof. dr. hab. Michała Chorośnickiego Pomimo ogromnego potencjału, jakim dysponuje Afryka, toczące się od dziesiątek lat konflikty i wojny na tym obszarze, podsycane przez aktorów zewnętrznych, generują liczne wyzwania i zagrożenia także dla innych regionów świata. Przybliżenie i zrozumienie sytuacji na kontynencie afrykańskim jest zatem ważne nie tylko z punktu widzenia poznawczego, ale również ze względu na funkcjonowanie całej społeczności międzynarodowej. (…) Autor w sposób rzetelny i systematyzujący przedstawił istotę wojny domowej w Somalii, ukazując jej różnorodne tło, bez którego trudno byłoby analizowany problem właściwie zrozumieć. Z recenzji dr hab. Justyny Zając, prof. UW
ISBN: 978-83-7638-866-3, 9788376388663
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Lata nadziei, lata rozczarowań. Interwencja wojskowa w Somalii po 2006 roku? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lata nadziei, lata rozczarowań. Interwencja wojskowa w Somalii po 2006 roku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl