Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi

Edmund J. Bourne
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś paniki, strachu w niektórych miejscach, czułeś się nieswojo w pewnych sytuacjach, albo jeśli przez długi czas odczuwasz lęk bez wyraźnego powodu ? ta książka może ci pomóc. Niniejsze wydanie tego klasycznego, bestsellerowego podręcznika dla osób cierpiących na zaburzenia lękowe zawiera aktualne informacje na temat nowych leków stosowanych w terapii lęku, stanów somatycznych, które mogą potęgować lęk oraz metod medytacji służących opanowaniu lęku. Lęk i fobia to praktyczny i wszechstronny poradnik dla wszystkich, którzy zmagają się z napadami paniki, agorafobią, lękami społecznymi, lękiem uogólnionym, zachowaniami obsesyjno-kompulsywnymi i innymi zaburzeniami lękowymi. Szczegółowe zalecenia, kwestionariusze i ćwiczenia pomogą w przyswojeniu sobie umiejętności i dokonaniu zmian w stylu życia niezbędnych do osiągnięcia pełnego i trwałego wyleczenia. Podręcznik ten można wykorzystać do opracowania własnego programu samopomocy lub jako dodatkową pomoc w terapii. W miarodajny sposób omawia on szeroki zakres zagadnień i metod terapeutycznych, w tym takie, których nie można znaleźć w innych książkach poświeconych zaburzeniom lękowym. Każdy, kto zmaga się z napadami paniki i lękami, znajdzie tu mnóstwo ćwiczeń i wskazówek pomagających w przezwyciężeniu lęku i stresu, od zaleceń dotyczących asertywności do opracowania pozytywnej strategii leczenia. (Midwest Book Review) Podręcznik ten zawiera praktyczne i wszechstronne wskazówki dla każdego, kto próbuje sobie radzić z wielorakimi przejawami paniki i lęku. (Child and Behavior Therapy)
Data wydania: 2011-06-01
ISBN: 978-83-233-3133-9, 9788323331339
Wydawnictwo: Uniwersytetu Jagiellońskiego
Seria: Psychiatria i psychoterapia
Stron: 474

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@zuszka60
2019-12-01
10 /10
Przeczytane Psychologia

Rewelacyjny podręcznik. Bardzo szczegółowo i bardzo przystępnie opisane źródła lęków i sposoby ich pokonywania. Jak dotąd nie spotkałam tak dobrej i tak obszernej pozycji traktującej o tym ( ciągle rosnącym!) problemie. Polecam tym, którzy interesują się tematyką, sami cierpią lub pomagają innym. Bezcenne źródło informacji.

× 2 | link |
@Tamaryszek
2020-02-02
10 /10
Przeczytane Psychologia i okolice (Popularno)naukowe Kruchy dom psychiki Domowa biblioteczka

Cytaty z książki

O nie! Książka Lęk i fobia.Praktyczny podręcznik dla osób z zaburzeniami lękowymi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl