Opinia na temat książki LO-teria

AG
@Castiel · 2013-11-03 23:10:34
Przeczytane Comme un enfant...
Byłam bardzo ciekawa, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów "Klasy Pani Czajki", więc z chęcią sięgnęłam po tę książkę. Trochę zaskoczył mnie dramatyzm przedstawionych historii, wiele z wątków nie zakończyło się happy endem, ale takie jest właśnie życie. Końcówka książki idealnie opisuje wybory tych młodych ludzi, jest kwintesencją ich przygód oraz problemów. Całość niezła, choć nie zachwyca tak, jak poprzedniczka.
Ocena @Castiel:
Data przeczytania: 2013-01-01
LO-teria
5 wydań
LO-teria
Małgorzata Karolina Piekarska
{}8.1/10
Cykl: Klasa pani Czajki, tom 2
Prawdziwa gratka dla fanów pisarstwa Małgorzaty Karoliny Piekarskiej. Do rąk czytelników trafia długo oczekiwana LO-teria, kontynuacja bestsellerowej Klasy pani Czajki. Dalsze losy paczki przyjaciół w...
Komentarze

Pozostałe opinie

Uważam, że „LO-teria” to doskonała kontynuacja, utrzymująca poziom poprzedniczki. Małgorzata Karolina Piekarska znowu urzeka galerią oryginalnych postaci, wieloma fascynującymi wątkami, żywym i lekkim...

Książka o prawdziwym życiu. Autorka nie koloryzowała i bardzo dobrze, w końcu trzeba czasami poczytać o cudzych problemach, by zapomnieć o swoich.

Miło było odskoczyć od życia i zagłębić się w problemy innych. Może "cudów" nie było, ale lektura w sam raz na jesienne wieczory. Z chęcią sięgnę po "Klasę pani Czajki" (której nie czytałam :)).

Książka zaskakująca, ciekawa i niezwykle porywająca i wciągająca. Jednak zadowoliła mnie na 99.9% ;)

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl