Recenzje książki "LOVE Line"

Dodaj swoją recenzję

To nie „amerykański sen”

KO
@kadzia.osuch · 2019-07-18 13:18:51

Byłam jedną z większych fanek „Ostatniej spowiedzi”, mocno tamtą trylogię przeżywałam, dlatego też jako chyba jedna z pierwszych osób zamówiłam „Love Line”. Data wydania to rok 2017, a ja skończyłam ją w lipcu 2019 roku, także pierwszy wniosek nasuwa się sam. Zaczynałam ją czytać trzy razy, dwa nie dokończyłam, trzeci się zawzięłam i doczytała... czytaj dalej »

Love Line

@Natalia_Swietonowska @Natalia_Swietonowska · 2019-06-11 14:14:00

Bardzo chciałam sięgnąć po tę książkę, a głównie ze względu na Bestselerki, które ją zachwalały. Z okazji Walentynek, które już były, postanowiłam w końcu zaznajomić się z twórczością Niny Reichter. Jak poszło? Zacznę dość nietypowo, ponieważ poprowadzę tę recenzję trochę od tyłu. Love Line to z pewnością nie jest zwykły, słodkopierdzący romans,... czytaj dalej »

Love line

PO
@pola841 · 2019-04-13 14:39:50

Zawiodłam się na tej książce. Według mnie spokojnie by mogła być o połowę krótsza. Wynudziłam się przy niej. Ostatnie 100 stron najbardziej mnie zaciekawiło. Oczywiście dalsza część historii w drugim tomie. Przeczytam, gdyż biorę udział w booktourze z drugą częścią. Oby była lepsza niż ta ;)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się