Magia i miłość

Nadine Miller
Książka Magia i miłość
Książka Magia i miłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Młody artysta Adam Cresswell, uczestnik wojen napoleońskich, miłośnik hazardu i pięknych kobiet, w przebraniu prostego żołnierza opuszcza Londyn. Pragnie wśród wrzosowisk zachodniej Anglii odnaleźć wygraną w karty farmę, którą honor nakazuje mu zwrócić prawowitej właścicielce, Fionie Haines. Podejmując tę decyzję, nawet przez moment nie przypuszcza, że spotkanie z niedawno owdowiałą Fioną, młodą, urodziwą i zaskakująco inteligentną kobietą, stanie się punktem zwrotnym w jego życiu. [Pol-Nordica, 2000]
Data wydania: 2000
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Seria: Romanse Sprzed Lat
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Nadine Miller (ur. 1926) pisze romanse i powieści przygodowe, mieszka na brzegu Poverty Bay w stanie Waszyngton. Wydała swoją pierwszą książkę w 1992 roku. Po upływie 4 lat pisała dla Signet Regency Romance do 2002 roku.

Książki Nadine Miller

Wszystkie książki Nadine Miller

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Magia i miłość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Magia i miłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}