Magia Parzy

autor: Ilona Andrews
Magia Parzy
4.45
Ocena 4.45 na 5 możliwych
Na podstawie 20 ocen kanapowiczów
Krew krzepnie. Rany wciąż się goją. A Kate Daniels czeka kolejne wyzwanie. Ty...
Krew krzepnie. Rany wciąż się goją. A Kate Daniels czeka kolejne wyzwanie. Tym razem to nie przelewki. Pod wpływem serii wybuchów magii po ciemnych uliczkach Atlanty krąży jeszcze więcej dziwadeł niż zwykle… Kate odnajduje w ruinach samotną dziewczynkę. Co się stało z matką sieroty? I dlaczego śl...
Pełny opis
Data wydania: 2010
ISBN: 9788375741636
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2010-05-04
Przeczytane (2010-04-07)
Specjalnie wzięłam tę książkę do szkoły, żeby jak najszybciej ją przeczytać. Nie mogłam doczekać się zakończenia (które swoją drogą było naprawdę świetne). Bardzo, bardzo mi się podobała ta książka. Kate to zajebista babka, bardzo podoba mi się jej humor i cięty język. Cieszę się, że w tej książce również było tak dużo fajnego humoru, jak w pierwszej części. Myślałam, że będzie ona gorsza od wcześniejszego tomu, a wcale się nie zawiodłam. Tak samo świetna i wciągająca. Może nawet odrobinę lepsza. Nie mogę się już doczekać trzeciej części. Nie wyobrażam sobie tego, że Kate nie byłaby z Curranem. Co prawda oboje chcą się w pewnych momentach pozabijać, ale czuć między nimi tę magię... Eh, chciałabym przeczytać już trzeci tom. Polecam, warto zajrzeć do tych książek.
@Nessnej
@Nessnej 2011-07-12
Przeczytane (2011-07-12)
Część jeszcze lepsza od wcześniejszej. Dwa razy więcej humoru, droczenia się między bohaterami, wartkiej akcji i magii. :) Bran, świetna postać, polubiłam go szczególnie za to, że stał za Kate w kłótniach z Władcą Bestii. Co dwie pyskate buzie to nie jedna. Czerwony - dawno nie darzyłam tak dużą niechęcią jakiegoś dzieciaka w książce. Ale proszę, już nadrobiłam zaległość. :D Ubawił mnie okropnie motyw z podawaniem rosołku Kate. Nigdy nie pomyślałabym, że nakarmienie głodnej i poturbowanej dziewczyny może tyle znaczyć. :)
@tycia
@tycia 2011-01-18
Przeczytane (2011-01-18)
Druga część serii o Kate Daniels. Akcja jest od samego początku do końca, świetni bohaterowie. Curran Władca Bestii Atlanty i Kate to duet który każdego przyprawi o uśmiech.
@calamitas
@calamitas 2010-12-01
Przeczytane (2010-12-01)
Udana kontynuacja, trzyma poziom. Coraz więcej dowiadujemy się o głównej bohaterce i jej przeszłości. Cieszę się, że nie zabrakło Currana i Gromady.Czekam na trzecią część.
@coconut
@coconut 2011-01-18
Przeczytane (2010-08-25)
Wcale nie wspominacie Brana. ;) Teksty Currana, Kate i Brana są najlepsze. Mam do autorów wielki szacunek za ich wymyślenie.
Współtworzący tę stronę
puchar @karolcia.p @karolcia.p pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Popraw tę książkę
Autorzy
Ilona Andrews
Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakter...
Inne książki:
Książka Magia Uderza
Książka Magic Bleeds
Książka Magic Slays
Książka Magia kąsa