Magia Uderza

autor: Ilona Andrews
Magia Uderza
4.94
Ocena 4.94 na 5 możliwych
Na podstawie 16 ocen kanapowiczów
"Niesamowite... ostre, mroczne fantasy." Patricia Briggs Tam, gdzie magia ...
"Niesamowite... ostre, mroczne fantasy." Patricia Briggs Tam, gdzie magia uderza i odchodzi niczym przypływ, Kate Daniels stawi czoła największemu wyzwaniu. Derek, przyjaciel Kate zostaje skatowany niemal na śmierć. Śledztwo w sprawie, naprowadza najemniczkę na trop dostępnego tylko dla wybra...
Pełny opis
Data wydania:
ISBN: 9788375742251
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Napisz swoją opinię

Opinie

@Rebellish
@Rebellish 2011-01-28
Przeczytane (2011-01-28)
Podpisuję się pod komentarzami niżej. Faktycznie, trzecia część jest o niebo lepsza od poprzednich, a wcześniejsze części są świetne, więc to wiele znaczy. Czytałam tę książkę z ogromną przyjemnością i starałam się jak najbardziej opóźniać moment, aż przeczytam tę książkę w całości, ale niestety niezbyt mi się to udało, bo tę część po prostu pochłonęłam. Zachwycił mnie cudowny humor w niej - nie mogłam się powstrzymać i zapisałam sobie kilka ulubionych cytatów. Wspaniale ułożone zostały relacje między Kate a Curranem, chociaż co do tej drugiej postaci... cóż, dla mnie zawsze będzie go zbyt mało. Zdecydowanie zaliczam tę część (jak i całą serię) do ulubionych i z niecierpliwością czekam na 4 tom.
@Yossa
@Yossa 2011-08-15
Przeczytane (2011-01-01)
Siedziałam do późna w nocy, bo nie mogłam się oderwać, ani zasnąć w czasie tej lektury. Zdecydowanie najlepsza książka, którą przeczytałam w tym roku. Zniewalająca, uśmiałam się jak nigdy, były też chwile grozy, no po prostu książka perfekcyjnie, bosko wręcz idealna. Idealna w każdym calu czyli to, co każdy z nas uwielbia. Polecam gorąco całą serię, uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!
@calamitas
@calamitas 2011-09-27
Przeczytane (2011-09-27)
Daję piątkę! Bo się po prostu należy. Za dobrą rozrywkę: ciekawą historię, wartką i dynamiczną akcję, postaci z krwi i kości. A najbardziej doceniam za cięty i niewyparzony język Kate. Tylko się martwię z kim ona będzie toczyć te potyczki słowne, i nie tylko, jak już się 'spykną' z Curranem:( Tak czy inaczej nie żałuję ani jednej przeczytanej strony...
@tycia
@tycia 2011-01-18
Przeczytane (2011-01-18)
Trzecia część serii i moim zdaniem jak do tej pory najlepsza (choć dwie pozostałe są niesamowite) dlaczego? Czytałam i płakałam ze śmiechu. Autorzy mają niebywałe poczucie humoru, a pomysł z walkami na arenie genialny. Czytałam z zapartym tchem. Teraz czekam z niecierpliwością na kolejną część.
@Nessnej
@Nessnej 2011-07-15
Przeczytane (2011-07-12)
Zgadzam się całkowicie z tym, że kolejna część przebija na głowę trójeczkę, ale to tylko okropnie dobrze świadczy o następnej książce. Ponieważ "Magia uderza" jest niesamowitym natłokiem akcji i wydarzeń. Ta seria staje się znakomitą historią, wybijając się na szczyty dobrych lektur.
@Raven78
@Raven78 2011-04-21
Przeczytane (2011-04-21)
Niesamowita i przezabawna. Czytając tę książkę uśmiech po prostu nie schodził mi z twarzy. Szczególne gratulacje dla autorów za teksty Kate i historyjkę Rafaela o kocie^^ Minusy tylko taki, że za szybko się ją czyta. Już nie mogę się doczekać kolejnej części.
@coconut
@coconut 2011-03-16
Przeczytane (2010-08-25)
Następny tom ma pojawić się w drugiej połowie roku. Obecnie jest w tłumaczeniu. Więcej można się dowiedzieć na forum serii (wszystkie newsy są od razu wstawiane) ;)
@daria.dziedzic
@daria.dziedzic 2011-09-28
Lubię książki z fantastyki, ale tej jeszcze nie czytałam i mam zamiar ją gdzieś dostać, przeczytać i napisać recenzję.:)
Autorzy
Ilona Andrews
Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakter...
Inne książki:
Książka Magic Bleeds
Książka Magia Parzy
Książka Magic Slays
Książka Magia parzy
Książka Magia uderza
Współtworzący tą stronę
puchar @Jaremina @Jaremina pierwsza opinia