Maryja mówi do ciebie

s. Bożena Maria Hanusiak
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Maryja mówi do ciebie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Maryja pragnie mówić do twojego serca. Codziennie.

Ten wyjątkowy dziennik zawiera przesłania Matki Bożej, krótkie medytacje oraz cytaty z Pisma Świętego przeznaczone na każdy dzień roku. Dzięki niemu odkryjesz, jak wielką miłością i troską otacza nas Maryja, a Ona stanie się twoją najbliższą przyjaciółką, powierniczką codziennych spraw i nauczycielką żywej wiary.

Maryja najwierniej kroczyła śladami Jezusa, towarzyszyła Mu od poczęcia aż po krzyż oraz zmartwychwstanie. Takiej wierności pragnie nauczyć każdego z nas. Przeżyj cały rok, podążając dzień po dniu za Tą, która zaufała do końca.

s. Bożena Maria Hanusiak – pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka m.in. Modlitewnika do św. Józefa oraz Różańca z orędziami Maryi.

Data wydania: 2020-10-20
ISBN: 978-83-66407-63-3, 9788366407633
Wydawnictwo: Esprit
Stron: 416
dodana przez: jatymyoni

Autor

s. Bożena Maria Hanusiak s. Bożena Maria Hanusiak – pustelnica Archidiecezji Krakowskiej, autorka książek, m.in. Maryja mówi do ciebie, Modlitewnik do św. Józefa oraz Różaniec z orędziami Maryi.

Pozostałe książki:

Błogosławieni, którzy idą za Mną. Drogi Krzyżowe Czekam na ciebie. Adoracje eucharystyczne Bóg Ojciec mówi do ciebie Droga krzyżowa Ja Jestem
Wszystkie książki s. Bożena Maria Hanusiak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Maryja mówi do ciebie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@przyrodazksiazka
2020-12-31
10 /10
Przeczytane

Słuchajcie, ta książka to prawdziwe dobre słowo na każdy dzień roku. Począwszy od pierwszego stycznia, Maryja przemawia do nas poprzez tekst w tej książce. I tutaj muszę wpisać pewien cytat:,,Moje dziecko, trudności nie są po to, aby upadać na duchu, lecz aby je pokonywać(...) Moje dziecko, dziękuj Bogu za każde dobro, jakie otrzymujesz przez ludzi. Dziękczynienie przemieni cię, wyzwoli w tobie radość życia".
Ja koniecznie muszę się z tymi słowami zgodzić. Nieraz człowiek ciągle za czymś goni i chciałby zdobyć świat, a nie docenia tego, co już obecnie posiada. Mi samej marzy się wiele rzeczy i nieraz mam wyrzuty, że nie potrafię do nich dojść. Pragnę mieć szóstkę dzieci, a mam tylko lub aż cztery pociechy. Ktoś by mi powiedział, że zbyt dużo wymagam, bo przecież mam wszystko, czego niektórzy nie posiadają. Wiele osób zmaga się z bezpłodnością i to jest naprawdę straszny cios, podczas gdy ja mając czwórkę zdrowych dzieci, wciąż mam oczekiwania na więcej. Dziś nawet podziękowałam za to Bogu i Maryi, bo to ta książka wyzwoliła we mnie te przemyślenia. Dzięki niej zrozumiałam, że mam więcej niż inni i jestem Mu za to wdzięczna.
Jak każdy zdrowy człowieka mamy marzenia. Ja też marzę, by wydać swoje książki, które moim zdaniem wniosły by w życie coś dobrego. Ta książka jakby pchnęła mnie by iść krok dalej, bo skoro Bóg obdarzył mnie, może nie talentem, ale potrzebą pisania, to chyba nie zrobił tego na marne. Wierzył we mnie, że tego nie zmarnuję, więc nie mogę się podd...

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Maryja mówi do ciebie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl