Maszynka do zarabiania pieniędzy: Zarządzanie sprzedażą według teorii ograniczeń

Alex Klarman, Richard Klapholz
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Maszynka do zarabiania pieniędzy: Zarządzanie sprzedażą według teorii ograniczeń
Książka Maszynka do zarabiania pieniędzy: Zarządzanie sprzedażą według teorii ograniczeń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Oczywiste jest, że ta książka jest skierowana przede wszystkim do kierowników sprzedażny i do szefów firm. Ci znajdą w niej możliwe sposoby rozwiązania swoich najbardziej poważnych problemów. Kierownicy marketingu również znajdą w niej wiele dobrych pomysłów. Czym się te dwie dziedziny – sprzedaż i marketing – różnią? Tu pozwolę sobie zacytować Goldratta: Marketing to ci, którzy rozrzucają ziarenka kukurydzy nad brzegiem jeziora. Gdy przelatujące stado dzikich gęsi, widząc te ziarenka, wyląduje i zacznie się nimi zajadać, przychodzi kolej sprzedawcy. To on skieruje lufę swojej dubeltówki na te gęś, która mu się najbardziej podoba i przetworzy ją na obiad. Ale ta książka, wskazując na powiązania różnorodnych funkcji w firmie – takich jak produkcja, logistyka, wsparcie klienta czy tez działy finansowe i wynagrodzenia – ze sprzedażą, przynies ie korzyść każdemu, kto jest zainteresowany tym, żeby jego firma, działając jako maszyna mająca produkować dochody, osiągnęła swój cel. Podsumowując; polecam ją każdemu, kto jest gotów odkrywać nowe sposoby usprawniania działalności swojej firmy i każdemu, kto szuka inspiracji dla rozwoju biznesu. Ze wstępu do wydania polskiego.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-60665-13-8, 9788360665138
Wydawnictwo: MINT Books

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Maszynka do zarabiania pieniędzy: Zarządzanie sprzedażą według teorii ograniczeń? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
MI
@mintbooks
2011-07-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}