Matematyka z kluczem. Podręcznik do matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 2

Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska
Matematyka z kluczem. Podręcznik do matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik Matematyka z kluczem dla klasy 6 szkoły podstawowej. Część 1, zgodny z zapisami nowej podstawy programowej, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. – Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom „Na dobry początek”. – Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki przykładom szczegółowo rozwiązanych zadań. – Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem. – Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom w ramkach „Dobra rada”. – Rozwija zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom „Dla dociekliwych” i zestawom „Zadania na deser”. – Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań „Powtórzenie przed klasówką” oraz „Zadania na temat”, zamieszczonym na końcu każdego działu. – Ułatwia systematyczne utrwalanie nabytych wcześniej umiejętności dzięki znajdującym się na końcu każdego tematu zadaniom dotyczącym treści omawianych we wcześniejszych działach lub klasach.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-267-3627-8, 9788326736278
Wydawnictwo: Nowa Era
Stron: 224
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Matematyka z kluczem. Podręcznik do matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 2? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Matematyka z kluczem. Podręcznik do matematyki dla klasy 6 szkoły podstawowej, część 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl