Media i komunikowanie masowe : teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu

Tomasz Goban-Klas
Media i komunikowanie masowe : teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Najpopularniejszy polski podręcznik z dziedziny medioznawstwa i komunikacji masowej! Książka: ¦ syntetyczna i aktualna – niezbędna w pracy i na studiach; ¦ przedstawia rzeczywisty stan wiedzy o środkach masowego komunikowania oraz ukazuje ich siłę i oddziaływanie społeczne; ¦ w obecnym wydaniu prezentuje całkowicie nowy – uzupełniający rozważania na temat mediów – rozdział Ku społeczeństwu medialnemu oraz bibliografię najnowszych prac w języku polskim. Pozycja polecana studentom nauk politycznych, dziennikarstwa, bibliotekoznawstwa, socjologii, psychologii, filmoznawstwa, kulturoznawstwa i europeistyki, a także praktykom – dziennikarzom, badaczom mediów, badaczom opinii publicznej, specjalistom od public relations i menedżerom medialnym.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-01-14300-8, 9788301143008
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 369
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Media i komunikowanie masowe. Teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu.

3.01.2012

„Media i komunikowanie masowe. Teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu.” Tomasza Goban-Klasa to typowy podręcznik akademicki, w którym o komunikowaniu na szeroką skalę autor pisze w sposób usystematyzowany, uwzględniając aspekty społeczne i kulturowe. We „Wprowadzeniu” książki autor stwierdza, że kluczowym celem pacy jest odpowiedź na ... Recenzja książki Media i komunikowanie masowe : teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Media i komunikowanie masowe : teorie i analizy prasy, radia, telewizji i Internetu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl