Media relations : budowanie reputacji firmy

Piotr Andrzejewski
Media relations : budowanie reputacji firmy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejna publikacja w serii WARSZTATY MENEDŻERSKIE to vademecum dla ludzi odpowiedzialnych w firmie za komunikację z mediami. Autorzy omawiają najważniejsze formy współpracy działów public relations z redakcjami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi. Konkretnie i fachowo podpowiadają: jak zorganizować tę pracę; jak odróżnić, co wśród wydarzeń medialnych zasługuje na uwagę; jak przygotować konferencję prasową; na co zwracać uwagę przy redagowaniu tekstu promocyjnego; co trzeba wiedzieć, by wygrać batalię o sprostowanie, a kiedy jej zaniechać; jak posługiwać się językiem ciała; a nawet - czym pachnieć, w co się ubrać i jakim żarcikiem w towarzystwie zabłysnąć. Ważny i ciekawy jest rozdział \"W dobrym tonie...\", będący swego rodzaju poradnikiem kulturalnym - skondensowanym zestawem informacji o najrozmaitszych wydarzeniach minionego stulecia, przydatnym jako ściągawka na przyjęciach i spotkaniach biznesowych. Novum tej publikacji polega na perspektywie oglądanych spraw. Jej autorzy - redaktorzy z kilkunastoletnim stażem w najlepszych tytułach prasowych - jak sami mówią we wstępie, \"zdradzają, jak (ich) podejść, omamić, przeciągnąć na swoją stronę\". Całość napisana świetnym językiem - wartkim, żywym i przystępnym.
Data wydania: 2003-01-01
ISBN: 978-83-88840-16-6, 9788388840166
Wydawnictwo: Poltext
Stron: 164

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Media relations : budowanie reputacji firmy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Media relations : budowanie reputacji firmy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl